СПІВРОБІТНИЦТВО

ДРОПШИППІНГ ВІД УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИКА ВЕРХНЬОГО ЖІНОЧОГО ОДЯГУ ТМ ОРІГА

В Україні продаж одягу через інтернет-ресурси знаходиться на піку популярності. Найголовнішим фактором, який впливає на успіх розвитку такого бізнесу, є наявність надійного виробника-дропшиппера і правильно підібрана цільова аудиторія. Дропшиппінг (від англійського drop shipping – пряма поставка) – вид підприємницької діяльності, який полягає в реалізації (продажу) товарів фірми-постачальника через посередника (дропшиппера). Алгоритм роботи дуже простий і зрозумілий: клієнт робить замовлення у посередника, той в свою чергу повідомляє необхідні дані для відправки постачальнику, після чого фірма-постачальник висилає покупцю товар за вказаною адресою. Головною перевагою даного бізнесу є можливість працювати без особистих вкладень і інвестицій, при цьому ризики мінімальні, так як інтернет-магазин не купує товар, а розраховується з постачальником тільки після отримання оплати за товар від кінцевого клієнта. Прибуток дропшиппера – різниця між роздрібною ціною, за якою реалізується товар, і ціною, яку посередник платить постачальнику.

Система Дропшиппінг – це взаємовигідна співпраця: ви знаходите покупців, ми створюємо всі умови для отримання прибутку!

Бренд «ORIGA» вже багато років працює за системою Дропшиппінг і зарекомендував себе як надійний партнер. Ми готові привести досить вагомі аргументи, які допоможуть вам зробити вибір на користь нашої компанії!

ВЕРХНІЙ ОДЯГ ВІД ТМ «ORIGA»

Досвід роботи компанії на ринку більше 12 років. Наші дизайнери та модельєри регулярно відвідують модні виставки, покази, освітні семінари від провідних фахівців України та Європи, після чого втілюють отримані знання в розробці оригінальних, актуальних і комфортних моделей. Розробляючи колекції, наші кваліфіковані фахівці обов’язково враховують погодні умови, в яких буде носитися одяг, і продумують моделі до найдрібніших деталей. Для пошиття пальто використовуються тільки якісні тканини: шерсть, букле, твід. Плащова група наших виробів створена з поліестеру з PU-просоченнями, який на даний момент є дуже популярним і має низку переваг. Весь необхідний матеріал для виготовлення продукції ми купуємо у надійних постачальників з Італії, Польщі, Туреччини і Франції. Компанію ORIGA на ринку українських виробників верхнього жіночого одягу відрізняє особливе бачення неповторного стилю і шарму для образу жінки в її повсякденному житті.

СЕРВІС

Наші висококваліфіковані менеджери допоможуть вам позбавитися від всіх зайвих переживань і турбот, дадуть відповідь на будь-які питання і зможуть дати слушні поради для вирішення будь-якої скрутної ситуації.

ІНТЕРНЕТ ПРОДАЖ

До ваших послуг ми надаємо зручний, а головне зрозумілий сайт, де ви зможете знайти всі наявні кольору, розміри, і додаткову інформацію по кожній позиції нашого асортименту. Ми ретельно стежимо за візуальної підтримкою наших колекцій, залучаючи висококласних фотографів і стилістів. Ставши нашим дропшbппером, ви автоматично отримуєте доступ до нашого індивідуальним контенту, який включає в себе розгорнутий опис по кожній моделі і яскраві професійні фотографії. Ми надаємо готові рішення для економії вашого часу і максимізації прибутку.

ТМ «ORIGA» пропонує за прийнятними цінами стильні і якісні вироби:

Куртки                                                                         Пальто

%name ДРОПШИППІНГ ВІД УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИКА ВЕРХНЬОГО ЖІНОЧОГО ОДЯГУ ТМ ОРІГА                          %name ДРОПШИППІНГ ВІД УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИКА ВЕРХНЬОГО ЖІНОЧОГО ОДЯГУ ТМ ОРІГА

Плащі                                                                          Пуховики

%name ДРОПШИППІНГ ВІД УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИКА ВЕРХНЬОГО ЖІНОЧОГО ОДЯГУ ТМ ОРІГА                           %name ДРОПШИППІНГ ВІД УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИКА ВЕРХНЬОГО ЖІНОЧОГО ОДЯГУ ТМ ОРІГА

УМОВИ СПІВПРАЦІ

Співпрацюючи з ТМ ‘ORIGA’, вам необхідно дотримуватися нашої ціновії політики. Ціни на вашому інтернет-ресурсі повинні бути ідентичними з цінами на нашому сайті origa.ua. В іншому випадку, ми будемо змушені припинити співпрацю з вами в односторонньому порядку.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

 • Ви виставляєте нашу продукцію на вашому інтернет-ресурсі із зазначенням ТМ «ORIGA» (для інтернет-магазинів діє єдина стоп-ціна, яка вказана в прайсі).
 • Ваш покупець робить замовлення у вас на сайті.
 • Ви робите замовлення товару у нас на сайті, вказуєте всі дані про замовлення (товар, розмір, колір, ПІБ клієнта, його контактний номер телефону, адресу доставки).
 • Ваш покупець здійснює оплату вам.
 • Ви оплачуєте нам.
 • Ми відправляємо замовлення клієнта.

Для інтернет-магазинів діє єдина стоп-ціна, яка вказана в прайсі. У разі, якщо клієнт не забирає товар з пункту видачі торгової компанії (Нова пошта і т. Д.), Ви берете на себе зобов’язання по оплаті доставки.

ЯК РОЗПОЧАТИ РОБОТУ ПО Дропшиппінг З ТМ ‘ORIGA’

 • Пройти реєстрацію за посиланням Зареєструватися
 • Заповнити всі обов’язкові поля.
 • В особистому кабінеті в розділі «Особиста картка» встановити галочку «Дропшиппінг» і зберегти зміни.
 • З свого профілю заходите в розділ «Доставка», вказуєте свої дані і дані клієнта.
 • Перед відправкою замовлення в поле «Примітки до замовлення» обов’язково вказати «Дропшиппінг».

ТМ ‘ORIGA’ гарантує:

 • Постійне оновлення асортименту
 • Вигідні умови співпраці
 • Прийнятні ціни
 • Постійну підтримку кваліфікованих фахівців
 • Доставку по всій території України
 • Своєчасні повідомлення про виконану роботу: на ваш номер або ел. пошту
 • Обмін продукції протягом 14 днів.

Компанія-виробник верхнього жіночого одягу ТМ ORIGA завжди рада новим клієнтам і однодумцям, які також, як і ми готові просувати і популяризувати продукцію українського виробництва. У свою чергу, ми гарантуємо високоякісне виробництво виробів, добре розвинену транспортну логістику, клієнтоорієнтований сервіс, наявність програм лояльності і чесне фінансове забезпечення!

Заробляйте разом з компанією ‘ORIGA’ в Інтернеті без вкладень і в зручний для вас час!

Відкривайте світ ORIGA разом з нами!