Пальто і пуховики від ORIGA – легко відрізнити від інших!

В нашому верхньому одязі дівчата змінюють своє життя на краще! Ми розробляємо одяг, який допомагає сконцентруватися на своїй жіночності, любові до світу і красі!

Наші колекції постійно оновлюються, поліпшується якість і технологічні процеси. Ми співпрацюємо з перевіреними постачальниками текстилю, які використовують стійкі барвники і нитки високої якості, тому вся продукція є гіпоалергенної. Наш одяг прекрасно носиться, і навіть при інтенсивному використанні зберігає свої функціональні властивості протягом тривалого часу.

✓Висока якіст товарів

✓Тканина і фурнітура преміум сегменту

✓Регулярне обновлення асортименту

✓Вигідні умовами співробітництва

Великий асортимент різноманітних моделей

Наші дизайнери міжнародного рівня створюють великий асортимент різноманітних моделей. Кожна дівчина і жінка може знайти верхній одяг за своїми індивідуальними параметрами фігури, вибрати відповідний для себе фасон і колір пуховика або пальто. Моделі представлені в спортивній, кежуальній, класичній та романтичній стилістиці. Ми любимо використовувати складні відтінки для наших виробів, вони не банальні і з більшою точністю передають характер і переваги сучасної жінки.

З ORIGA дуже легко підібрати собі неповторний і впізнаваний стиль, який буде відображати жіночність, самобутність і гарний смак.

Унікальний модельний ряд

Продукція користується великим попитом у самих іменитих бізнес-леді нашої країни, самодостатніх жінок і просто любительок речей високої якості. Це унікальний модельний ряд, що відповідає світовим модним тенденціям. Вартість нашої продукції можна віднести до середньої, в той час, як якість і дизайн – до преміум сегменту. Дуже часто у виробах використовуються ручні обробки, які застосовуються в індивідуальному пошитті і в ательє.

Особливості ORIGA – технологія виробництва, оригінальний стиль, облік всіх граней життя сучасної жінки.

Бездоганність ORIGA в деталях!

Трохи з історії

Історія компанії почалася в 2006 році і ніякого відношення до жіночого верхнього одягу не мала. Це був легкий одяг, переважно Блузочної групи.

Назва ORIGA була придумана засновницею бренду Ольгою Лимар – творчою і цілеспрямованою особистістю, яка як ніхто інший знає, що потрібно жінкам для гарного настрою і впевненості в собі!

Через кілька сезонів одяг став реалізовуватися під брендом ORIGA. Особливу увагу і любов покупців заслужили моделі з плащової тканини. Це були куртки, тренчі і пуховики, в яких кожна жінка виглядала бездоганно і ефектно. Згодом, бренд повністю перекваліфікувався в компанію, що випускає виключно верхній жіночий одяг.

За роки розвитку бренду, ми створили неповторний стиль, за яким безпомилково можна впізнати нашу продукцією. Не боячись експериментів, інноваційних модних рішень і труднощів при виробництві, щороку ми стаємо незвичайними і оригінальними.

Зараз в компанії існує виробництво не тільки пуховиків і курток, але і пальто, які почали виготовляти з 2017 року.

Історія розвитку бренду ORIGA – прекрасний доказ того, що з непереборним бажанням і прагненням можна зайняти особливе місце в житті величезної кількості жінок і вигідно відрізнятися на конкурентному ринку українських виробників.

Бере участь в численних міжнародних модних показах

ORIGA щорічно приймає участь в численних міжнародних модних показах в країнах Балтії і Азії, а також в українських Fashion Days і Fashion Weeks. Бере участь в професійних виставках, таких як: Kiev Fashion (Київ), Kharkiv Fashion Business Days (Харків), Galychyna Fahion Expo (Львів), Moda UK Fashion show (Англія).

Також компанія є спонсором численних благодійних акцій і проектів.

Сегодня ORIGA – это:

+ Один з визнаних лідерів у виробництві верхнього жіночого одягу на території країн СНД;

+ Більше 1000 торгових майданчиків і партнерів, що представляють бренд на території України, Росії, Англії, Казахстану, Латвії, Литви;

+ Міжнародна команда професіоналів, які повністю віддаються своїй справі;

+ Власне дизайнерське і конструкторське бюро;

+ Товари, вироблені виключно в Україні і відрізняються високими стандартами якості та безпеки;

+ Великий розмірний ряд від 38 – 60 розмір;

+ Марка для всіх соціальних груп. Ми стираємо межі сегментування, залучаючи дівчат і жінок з різними фінансовими можливостями.

+ Виготовлення пальто в обмеженій кількості. Тобто, шанс зустріти дівчину в такій самій одязі – зведений до мінімуму;

+ Лімітовані капсульні речі, створені в єдиному екземплярі для участі в модних показах і дефіле;

+ Співпраця з кращими італійськими фабриками, які виробляють пальтову тканину для MaxMara, MiuMiu, Prada, Donna Karan, Armani та ін .;

+ Власне виробництво в місті мільйоннику – Харків .;

+ Власний шоурум Origa Space, за адресою: м.Харків, вул. Пушкінська 43 (Дворик Сана). Відкриваючи власний флагманський шоурум, його формат був обраний не випадково. Ми дуже хотіли створити затишне й комфортне місце, де кожна дівчина зможе створити свій власний унікальний образ, отримати турботу і увагу з боку наших консультантів.

Наша місія

Наша місія – подарувати кожній дівчині можливість виглядати бездоганно, за допомогою нашого верхнього одягу. У кожної моделі від Origa є своя історія, пропонуємо вам створити свою!

Ласкаво просимо до світу ORIGA!